• 01-slide
  • 02-slide
  • 03-slide
  • 04-slide
  • mtb 1
  • mtb 107
  • navchalij-korpus 4
  • spalnij-korpus 20
  • sportivna-zala 1

Зустріч з Костянтином Грубичем

В рамках діяльності «Школи сприяння здоров’ю», роботу якої спрямовує вчитель основ здоров’я Куляс Ніна Олексіївна, у Брацлавському НВК відбулася зустріч педагогічного та учнівського колективів з телеведучим, журналістом, автором книги «Смачна країна» Костянтином Грубичем.

Продовжити

Тиждень писемності та мови

Уже традиційно у перші тижні листопада в нашій школі проходить тиждень української мови, приурочений Дню української писемності та мови, який усі українці світу відзначають 9 листопада. Так, саме усі українці, бо їх об’єднує радіодиктан, гасло якого – «Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета». У нашій школі цей диктант об’єднав і дітей, і дорослих.

Продовжити

Перша зустріч з майбутніми першокласниками

Школа. У житті кожної людини вона відіграла чи не найбільше значення. Саме від того, як відбудеться перше знайомство зі школою, залежить подальше ставлення дитини до навчання, а отже, її успішність.

Продовжити

Оголошення про набір першокласників

Шановні батьки! Ми були б раді бачити Вашу дитину учнем Брацлавського НВК.

Вчителі: Лящ Валентина Олександрівна і Галуга Вікторія Василівна проводять набір майбутніх першокласників.

Перша зустріч відбудеться в суботу 4 листопада 2017 р. о 10.00 (кожна наступна зустріч буде проводитись в першу та третю суботу місяця).

Адміністрація школи завжди готова до діалогу з батьками.

Усьому свій час

У народі кажуть: «Є час для збирання каміння (для дітей навчатися), а є час для відпочинку». Осінні канікули – перший крок до відпочинку школярів. І як хочеться провести ці дні весело, з користю!

Продовжити

«Смачна країна» з сім’єю Стаховичів

Адміністрація та батьківський комітет Брацлавського НВК горді тим, що членами нашої шкільної родини є сім’я Стаховичів. Сергій Григорович та Інна Вікторівна докладають максимум зусиль, щоб Їхні діти зростали не тільки гарними учнями, а й справжніми патріотами своєї країни.

Продовжити

Львів – очима дітей

27 жовтня 2017 року школярі Брацлавського НВК відвідали старовинне місто Львів.

Велике враження склали панорамні краєвиди Високого Замку, архітектура міста, «Живі статуї» на площі Рижок, яким тянули руки всі учні.

Продовжити

Навчально-дослідна ділянка

Проблема екологічної освіти гуртків пов’язана зі збереженням навколишнього середовища та природоохоронної роботи.

Робота на дослідній ділянці сприяє розвитку екологічного мислення і пізнавальних інтересів учнів.

Продовжити

Місячник цивільного захисту

З 15 вересня по 17 жовтня 2017 року в Брацлавському НВК проводився місячник цивільного захисту, упродовж якого мали місце такі заходи:

Продовжити