• 01-slide
  • 02-slide
  • 03-slide
  • 04-slide
  • mtb 1
  • mtb 107
  • navchalij-korpus 4
  • spalnij-korpus 20
  • sportivna-zala 1

Свято Останнього дзвоника 2016

27 травня пролунав останній дзвоник 2015-2016 навчального року для всіх учнів Брацлавського НВК, а для випускників одинадцятого класу – останній шкільний дзвоник у їхньому житті. З теплими словами на адресу усіх присутніх виступила директор школи Куляс Ніна Олексіївна, яка вручила найактивнішим учням похвальні листи, відмінникам похвальні грамоти. Особливо хвилюючим моментом свята була церемонія передачі прапорів, оскільки попередні прапороносці Марценюк Дмитро та Кавун Богдан, вихованці закладу, учні 11 класу, сьогодні внесли прапори на свято востаннє. Новими прапороносцями стали учні 9 класу Рай Генадій та Ковтун Дмитро.

Продовжити

Місячник молодого вчителя

Традиційно навесні кожного навчального року в рамках “Школи молодого педагога” проходить Місячник молодого вчителя під керівництвом заступника директора школи з навчально-виховної роботи Білозір О.Б. та керівника ШМП Сіденко Н.В.

В рамках місячника молодого вчителя молоді спеціалісти: вчитель фізичної культури Лєбєдєв Є.В., вчитель музичного мистецтва Загородня Л.В. та вчителі початкових класів Стрільчук Т.П., Лящ В.О., Токаленко О. Ю. взяли активну учать в різних заходах: семінари, методичні панорами, ігри-тренінги, відкриті уроки, виховні заходи тощо.

Продовжити

Тиждень пам’яті

Тиждень пам’яті у нашій школі тривав із 04 по 10 травня. Щоб згадати та вшанувати подвиг наших прадідів, ми взяли участь у селищному концерті до Дня перемоги, який відбувся 5 травня. Наш заклад представили учениця 9 класу Нагачевська Крістіна та вчитель музичного мистецтва Загородня Л.В. Бібліотекар школи Корчевська Л.А. зробила виставку книг «Пам’ятаємо! Перемагаємо», прикрасила хол учнівськими тематичними плакатами. Учитель образотворчого мистецтва провела конкурс малюнків «Війна очима дітей», вихователь Гриценко Т. В. підготувала літературно-музичну композицію, присвячену Дню пам’яті та примирення «Війни герої, уклін вам до землі!».

Продовжити

«Наша безпека – у наших руках»

Безпека – це життя людини,
Безпека – це наше майбуття.
Прийміть до серця світ природи –
Прекрасне буде всіх життя!

Найвища цінність суспільства – людина, її життя і здоров’я. Оскільки основи мислення закладаються у дитини в сім’ї, «материнська школа» повинна сформувати у дитини перші уявлення про навколишній світ і місце людини в цьому світі.

Продовжити

«Джура»

Районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

20 квітня на базі Брацлавського навчально-виховного комплексу відбувся районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»),метою якої було виховання патріотизму учнівської молоді на державотворчих героїчних традиціях українського козацтва;

Продовжити

День здоров'я

Головне — здоровим бути —
Це потрібно всім збагнути!
Бо як є здоров’я й сила,
То весь світ людині милий.
Й думка в неї веселенька,
І тоді вона жвавенька.
Все їй хочеться робити,
І сміятись, і радіти.
А як тільки захворіє —
Зразу й сонечко тускніє.
Тому це запам’ятай
Й про своє здоров’я — дбай!

Продовжити

«Твоє життя – твій вибір!»

Людина – найвищий продукт земної природи.
Але для того, щоб насолоджуватися скарбами природи,
людина має бути здоровою, сильною та розумною.
І.Павлов

Здоров'я дітей – найцінніше надбання цивілізованого суспільства. Воно створює фізичний, духовний, соціальний, інтелектуальний та фізичний базиси країни.

Продовжити

Тиждень початкових класів

З 28 березня по 1 квітня 2016 року в Брацлавському НВК проводився Тиждень початкових класів.

Девіз тижня: «Кожен день у нас цікавий, веселий, плідний і яскравий»

Мета тижня початкових класів полягала в тому, щоб допомогти вчителю посилити інтерес учнів до певного предмета, виявити і розвинути дитячі здібності, презентувати нові форми, моделі, технології організації навчання та змістовного дозвілля учнів.

Продовжити

Завітала в гості казка

Немає на світі людини, яку хоча б один раз в житті не зворушила до глибини душі казка. Немає дитяти, якого б вона не підкорила задушевністю і веселістю, наївністю і мудрістю. Розуміючи це, теплого весняного дня актори театрального гуртка школи показали для малечі школи виставу за мотивами народних казок - «Дідова дочка та бабина дочка». Казка вчить яскравим і сильним людським почуттям, вона пропонує дорогу, на якій можна знайти своє щастя.

Продовжити